پروژه اولوشن دش (مدرسه دش – قسمت ۶)

در ششمین (و آخرین) قسمت از سری ویدئوی «مدرسه دش» با پروژه موسوم به اولوشن (Evolution) آشنا می شویم. هدف از این پروژه که توسط دش اجرا می شود، تسهیل کار با این رمزارز و در نتیجه، گسترش استفاده از آن در جهان است.

 

تراکنش آنی و محرمانه در دش (مدرسه دش – قسمت ۵)

دش یکی از رمزارزهایی است که به خاطر قابلیت اجرای تراکنش‌های غیرقابل‌ ردگیری و نیز سرعت بالای تراکنش‌ها، طرفداران زیادی در دنیا یافته است. در این ویدئو از سری ویدئوهای مدرسه دش با دو مزیت اصلی دش یعنی «پرداخت آنی» (InstantSend) و نیز «پرداخت ناشناس» (PrivateSend) آشنا می شویم.

سازمان مستقل نامتمرکز در بلاک چین و دش (مدرسه دش – قسمت ۴)

در قسمت‌های پیشین از سری ویدئوهای مدرسه دش با مفهوم بلاک چین و عملکرد آن آشنا شدید. در قسمت چهارم از این سری ویدئو، با مفهوم سازمان مستقل نامتمرکز (DAO) آشنا می‌شویم. این مفهوم به دش امکان می‌دهد پروژه‌های توسعه خود را به شکلی نامتمرکز و در عین حال موثر اداره کند.

 

استفاده از بلاک چین برای انتقال رمزارزها (مدرسه دش – قسمت ۳)

در قسمت اول و نیز قسمت دوم سری ویدئوهای مدرسه دش با بلاک چین و نحوه عملکرد آن آشنا شدیم. در سومین قسمت از این سری ویدئو نیز با الگویی که بلاک چین برای انتقال رمزارزها بین کاربران دارد آشنا می‌شویم.

 

بلاک چین چطور کار می کند؟ (مدرسه دش – قسمت۲)

بلاک چین یک فناوری ذخیره داده است که ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده نظیر بیت کوین و نیز دش بر آن استوار هستند. در قسمت دوم از سری ویدئوهای «مدرسه دش» با اجرای آماندا بی. جانسون، با شیوه عملکرد بلاک چین آشنا می شویم.

 

بلاک چین (blockchain) چیست؟ (مدرسه دش – قسمت ۱)

بلاک چین یکی از فناوری‌های نوینی است که با رمزارز بیت کوین به دنیا عرضه شد. این فناوری با ساختار فنی خاص خود می‌تواند بستری مناسب برای تبادل ارزش باشد. تقریبا همه رمزارزهای دنیا از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند.

در اولین قسمت از سری ویدئوهای مدرسه دش، آماندا بی. جانسون درباره فناوری بلاک چین توضیحاتی به زبان ساده ارایه می‌دهد.

 

دش : ارز دیجیتال تحول‌آفرین

دش (Dash) یک ارز دیجیتال است که به خاطر قابلیت‌های متعددی که دارد، توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. در این ویدئوی آموزشی دش و قابلیت‌های منحصر به فرد آن آشنا می‌شویم.